Bilginet E - Ticaret Çift Yön EntegrasyonÜrün , Sipariş ve Kullanıcı EntegrasyonuYerel Markalar
Bilginet E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı xml tedarikçilerinden gelen veriler birleştirilerek panelimizde yer alan kategori eşleme,kategori oranlama ve kişiselleştirmeler sayesinde gelen tedarikçi xml verilerini Bilginet'e rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Bilginet web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Bilginet E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı muhasebe/erp yazılımdan gelen veriler baz alınacaksa muhasebe/erp entegrasyonlarımız sayesinde ürünleriniz anlık olarak panelimize yansımaktadır.panelimize yansıyan veriler kategori eşleme,kategori oranlama veya ilave kişiselleştirmeler sayesinde(ürün detayı html alan,resim vb..) Bilginet'e rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Bilginet web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Bilginet E-Ticaret Sipariş ve Kullanıcı Entegrasyonu sayesinde Bilginet'te bulunan sipariş ve kullanıcı bilgilerinini panelimize çekebiliriz. Bu sayede Bilginet'te son kullanıcıya satış ve bayi satışlarınıda panelimizde ayrıştırılarak sipariş yönetimine ve müşteri yönetimine dahil etmiş oluruz. Pazar yeri siparişleriyle (n11, hepsiburada vb) bütünleşen Bilginet siparişleri ve müşterileri muhasebe/erp yazılımınıza otomatik fatura veya e-faturalar sistemimiz tarafından otomatik oluşmuş olur. Sistemimiz üzerinde yer alan kargo şirketlerinin api sevislerinden yararlanarak Bilginet siparişlerinizin sipariş aşamalarınıda sistemizden takip edebilirsiniz.
Müşteri yönetimine aktarılan müşterileriniz sayesinde toplu sms ve toplu mailing gönderimleri ile tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz.
AvantajPazar yeri siparişleri ve Bilginet siparişleriniz tüm satış kanallarının sipariş yönetimi otomatik faturalandırma süreçleri kargo süreçlerini otomotize etmiş olursunuz. Başvuru yap butonuna basarak başvuru formunu doldurabilir, Bilginet E-ticaret Entegrasyonu sayesinde Pazar Yerleri ve Muhasebe/Erp Entegrasyonlarımızla Bütünleşebilirsiniz.
Önemli Not: Bilginet Web Servislerinizin Bilginet tarafından aktif edildiğinden emin olunuz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Bilginet N11 Entegrasyonu
Bilginet Hepsiburada Entegrasyonu
Bilginet Gittigidiyor Entegrasyonu
Bilginet e Ptt AVM Entegrasyonu
Bilginet Sanalpazar Entegrasyonu
Bilginet Sonteklif Entegrasyonu
Bilginet Akakçe Entegrasyonu
Bilginet Cimri Entegrasyonu
Bilginet Vitringez Entegrasyonu
Bilginet Alve Entegrasyonu

Muhasebe Erp

Entegrasyon Araçları

Bilginet Logo Tiger 3 Entegrasyonu
Bilginet Logo Tiger 3 Enterprise Entegrasyonu
Bilginet Logo Tiger Wings Entegrasyonu
Bilginet Mikro V14 Entegrasyonu
Bilginet Mikro V15 Entegrasyonu
Bilginet Vega Entegrasyonu
Bilginet Nebim V3 Entegrasyonu
Bilginet Akinsoft Wolvox Entegrasyonu
Bilginet Korgün Entegrasyonu
Bilginet Paraşüt Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Bilginet Sms Entegrasyonu
Bilginet Mail Entegrasyonu