Dynamics AxEntegrasyonGlobal Markalar
Dynamics Ax  Entegrasyonu sayesinde Dynamics Ax'ta yer alan ürünlerinizi Dynamics Ax Veritabanı veya Web Servisler üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.
Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Dynamics Ax Veritabanı veya Web Servisler üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Dynamics Ax'a otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.
AvantajDynamics Ax entegrasyonu sayesinde tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz, tüm satış kanallarınızın stok paylaşımları gerçek olurken fatura kesme derdinizde ortadan kalkmış olur. Cari hesaplarınız otomatik ilişkilendirilmiş olur. Sizde hemen başvuru yap butonununa tıklayarak başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilir, Dynamics Ax'la Bütünleşmemize katkıda bulunabilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Microsoft Dynamics Ax N11 Entegrasyonu
Microsoft Dynamics Ax Hepsiburada Entegrasyonu
Microsoft Dynamics Ax Gittigidiyor Entegrasyonu
Microsoft Dynamics Ax e Ptt AVM Entegrasyonu
Microsoft Dynamics Ax Sanalpazar Entegrasyonu
Microsoft Dynamics Ax Sonteklif Entegrasyonu

E-Ticaret

Entegrasyon Araçları

Microsoft Dynamics Ax Ticimax Entegrasyonu
Microsoft Dynamics Ax İdeasoft Entegrasyonu
Microsoft Dynamics Ax T-Soft Entegrasyonu
Microsoft Dynamics Ax Proticaret Entegrasyonu
Microsoft Dynamics Ax Magento Entegrasyonu
Microsoft Dynamics Ax Opencart Entegrasyonu
Microsoft Dynamics Ax Prestashop Entegrasyonu
Microsoft Dynamics Ax Woocommerce Entegrasyonu
Microsoft Dynamics Ax Nopcommerce Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Microsoft Dynamics Ax Sms Entegrasyonu
Microsoft Dynamics Ax Mail Entegrasyonu