Logo GoEntegrasyonYerel Markalar
Logo Go  Entegrasyonu sayesinde Logo Go'da yer alan ürünlerinizi Logo Go Veritabanı veya Web Servisler üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.
Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Logo Go Veritabanı veya Web Servisler üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Logo Go'ya otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.
AvantajLogo Go entegrasyonu sayesinde tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz, tüm satış kanallarınızın stok paylaşımları gerçek olurken fatura kesme derdinizde ortadan kalkmış olur. Cari hesaplarınız otomatik ilişkilendirilmiş olur.sizde hemen başvuru yap butonununa tıklayarak başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilir, Logo Go ile Bütünleşmemize katkıda bulunabilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Logo Go N11 Entegrasyonu
Logo Go Hepsiburada Entegrasyonu
Logo Go Gittigidiyor Entegrasyonu
Logo Go e Ptt AVM Entegrasyonu
Logo Go Sanalpazar Entegrasyonu
Logo Go Sonteklif Entegrasyonu

E-Ticaret

Entegrasyon Araçları

Logo Go Ticimax Entegrasyonu
Logo Go İdeasoft Entegrasyonu
Logo Go T-Soft Entegrasyonu
Logo Go Proticaret Entegrasyonu
Logo Go Magento Entegrasyonu
Logo Go Opencart Entegrasyonu
Logo Go Prestashop Entegrasyonu
Logo Go Woocommerce Entegrasyonu
Logo Go Nopcommerce Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Logo Go Sms Entegrasyonu
Logo Go Mail Entegrasyonu