Logo J-GuarEntegrasyonYerel Markalar
Logo J-Guar  Entegrasyonu sayesinde Logo J-Guar'da yer alan ürünlerinizi Logo J-Guar Veritabanı veya Web Servisler üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.
Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Logo J-Guar Veritabanı veya Web Servisler üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Logo J-Guar'a otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.
AvantajLogo J-Guar entegrasyonu sayesinde tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz, tüm satış kanallarınızın stok paylaşımları gerçek olurken fatura kesme derdinizde ortadan kalkmış olur. Cari hesaplarınız otomatik ilişkilendirilmiş olur. Sizde hemen başvuru yap butonununa tıklayarak başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilir, Logo J-Guar'la Bütünleşmemize katkıda bulunabilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Logo J-Guar N11 Entegrasyonu
Logo J-Guar Hepsiburada Entegrasyonu
Logo J-Guar Gittigidiyor Entegrasyonu
Logo J-Guar e Ptt AVM Entegrasyonu
Logo J-Guar Sanalpazar Entegrasyonu
Logo J-Guar Sonteklif Entegrasyonu

E-Ticaret

Entegrasyon Araçları

Logo J-Guar Ticimax Entegrasyonu
Logo J-Guar İdeasoft Entegrasyonu
Logo J-Guar T-Soft Entegrasyonu
Logo J-Guar Proticaret Entegrasyonu
Logo J-Guar Magento Entegrasyonu
Logo J-Guar Opencart Entegrasyonu
Logo J-Guar Prestashop Entegrasyonu
Logo J-Guar Woocommerce Entegrasyonu
Logo J-Guar Nopcommerce Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Logo J-Guar Sms Entegrasyonu
Logo J-Guar Mail Entegrasyonu