Logo Netsis 3EntegrasyonYerel Markalar
Logo Netsis 3  Entegrasyonu sayesinde Logo Netsis 3'te yer alan ürünlerinizi Logo Netsis 3 Veritabanı veya Web Servisler üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.
Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Logo Netsis 3 Veritabanı veya Web Servisler üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Logo Netsis 3'e otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.
AvantajLogo Netsis 3 entegrasyonu sayesinde tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz, tüm satış kanallarınızın stok paylaşımları gerçek olurken fatura kesme derdinizde ortadan kalkmış olur. Cari hesaplarınız otomatik ilişkilendirilmiş olur. Sizde hemen başvuru yap butonununa tıklayarak başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilir, Logo Netsis 3'le Bütünleşmemize katkıda bulunabilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Logo Netsis 3 N11 Entegrasyonu
Logo Netsis 3 Hepsiburada Entegrasyonu
Logo Netsis 3 Gittigidiyor Entegrasyonu
Logo Netsis 3 e Ptt AVM Entegrasyonu
Logo Netsis 3 Sanalpazar Entegrasyonu
Logo Netsis 3 Sonteklif Entegrasyonu

E-Ticaret

Entegrasyon Araçları

Logo Netsis 3 Ticimax Entegrasyonu
Logo Netsis 3 İdeasoft Entegrasyonu
Logo Netsis 3 T-Soft Entegrasyonu
Logo Netsis 3 Proticaret Entegrasyonu
Logo Netsis 3 Magento Entegrasyonu
Logo Netsis 3 Opencart Entegrasyonu
Logo Netsis 3 Prestashop Entegrasyonu
Logo Netsis 3 Woocommerce Entegrasyonu
Logo Netsis 3 Nopcommerce Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Logo Netsis 3 Sms Entegrasyonu
Logo Netsis 3 Mail Entegrasyonu