4000 TL8000 TL
Mikro V14EntegrasyonYerel Markalar
Mikro V14  Entegrasyonu sayesinde Mikro V14'te yer alan ürünlerinizi Mikro V14 Veritabanı veya Web Servisler üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.
Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Mikro V14 Veritabanı veya Web Servisler üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Mikro V14'e otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.
AvantajMikro V14 entegrasyonu sayesinde tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz, tüm satış kanallarınızın stok paylaşımları gerçek olurken fatura kesme derdinizde ortadan kalkmış olur. Cari hesaplarınız otomatik ilişkilendirilmiş olur. Sizde hemen başvuru yap butonununa tıklayarak başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilir, Mikro V14'le Bütünleşmemize katkıda bulunabilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Mikro V14 N11 Entegrasyonu
Mikro V14 Hepsiburada Entegrasyonu
Mikro V14 Gittigidiyor Entegrasyonu
Mikro V14 e Ptt AVM Entegrasyonu
Mikro V14 Sanalpazar Entegrasyonu
Mikro V14 Sonteklif Entegrasyonu

E-Ticaret

Entegrasyon Araçları

Mikro V14 Ticimax Entegrasyonu
Mikro V14 İdeasoft Entegrasyonu
Mikro V14 T-Soft Entegrasyonu
Mikro V14 Proticaret Entegrasyonu
Mikro V14 Magento Entegrasyonu
Mikro V14 Opencart Entegrasyonu
Mikro V14 Prestashop Entegrasyonu
Mikro V14 Woocommerce Entegrasyonu
Mikro V14 Nopcommerce Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Mikro V14 Sms Entegrasyonu
Mikro V14 Mail Entegrasyonu