Nebim WinnerEntegrasyonYerel Markalar
Nebim Winner  Entegrasyonu sayesinde Nebim Winner'te yer alan ürünlerinizi Nebim Winner Veritabanı veya Web Servisler üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.
Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Nebim Winner Veritabanı veya Web Servisler üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Nebim Winner'e otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.
AvantajNebim Winner entegrasyonu sayesinde tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz, tüm satış kanallarınızın stok paylaşımları gerçek olurken fatura kesme derdinizde ortadan kalkmış olur. Cari hesaplarınız otomatik ilişkilendirilmiş olur. Sizde hemen başvuru yap butonununa tıklayarak başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilir, Nebim Winner'le Bütünleşmemize katkıda bulunabilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Nebim Winner N11 Entegrasyonu
Nebim Winner Hepsiburada Entegrasyonu
Nebim Winner Gittigidiyor Entegrasyonu
Nebim Winner e Ptt AVM Entegrasyonu
Nebim Winner Sanalpazar Entegrasyonu
Nebim Winner Sonteklif Entegrasyonu

E-Ticaret

Entegrasyon Araçları

Nebim Winner Ticimax Entegrasyonu
Nebim Winner İdeasoft Entegrasyonu
Nebim Winner T-Soft Entegrasyonu
Nebim Winner Proticaret Entegrasyonu
Nebim Winner Magento Entegrasyonu
Nebim Winner Opencart Entegrasyonu
Nebim Winner Prestashop Entegrasyonu
Nebim Winner Woocommerce Entegrasyonu
Nebim Winner Nopcommerce Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Nebim Winner Sms Entegrasyonu
Nebim Winner Mail Entegrasyonu