Neticaret E - Ticaret Çift Yön EntegrasyonÜrün , Sipariş ve Kullanıcı EntegrasyonuYerel Markalar
Neticaret E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı xml tedarikçilerinden gelen veriler birleştirilerek panelimizde yer alan kategori eşleme,kategori oranlama ve kişiselleştirmeler sayesinde gelen tedarikçi xml verilerini Neticaret'e rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Neticaret web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Neticaret E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı muhasebe/erp yazılımdan gelen veriler baz alınacaksa muhasebe/erp entegrasyonlarımız sayesinde ürünleriniz anlık olarak panelimize yansımaktadır.panelimize yansıyan veriler kategori eşleme,kategori oranlama veya ilave kişiselleştirmeler sayesinde(ürün detayı html alan,resim vb..) Neticaret'e rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Neticaret web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Neticaret e-ticaret Sipariş ve Kullanıcı entegrasyonu sayesinde Neticaret'te bulunan sipariş ve kullanıcı bilgilerinizi panelimize çekebiliriz. Bu sayede Neticaret'te son kullanıcıya satış ve bayi satışlarınıda panelimizde ayrıştırılarak sipariş yönetimine ve müşteri yönetimine dahil etmiş oluruz. Pazar yeri siparişleriyle (n11, hepsiburada vb) bütünleşen Neticaret siparişleri ve müşterileri muhasebe / erp yazılımınıza otomatik fatura veya e-faturalar sistemimiz tarafından otomatik oluşmuş olur. Sistemimiz üzerinde yer alan kargo şirketlerinin api sevislerinden yararlanarak Neticaret siparişlerinizin sipariş aşamalarınıda sistemizden takip edebilirsiniz.
Müşteri yönetimine aktarılan müşterileriniz sayesinde toplu sms ve toplu mailing gönderimleri ile tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz.
AvantajPazar yeri siparişleri ve Neticaret siparişleriniz tüm satış kanallarının sipariş yönetimi otomatik faturalandırma süreçleri kargo süreçlerini otomotize etmiş olursunuz. Başvuru yap butonuna basarak başvuru formunu doldurabilir, Neticaret e-ticaret entegrasyonu sayesinde pazar yerleri ve muhasebe / erp entegrasyonlarımızla bütünleşebilirsiniz.
Önemli Not: Neticaret web servislerinizin Neticaret tarafından aktif edildiğinden emin olunuz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Neticaret N11 Entegrasyonu
Neticaret Hepsiburada Entegrasyonu
Neticaret Gittigidiyor Entegrasyonu
Neticaret e Ptt AVM Entegrasyonu
Neticaret Sanalpazar Entegrasyonu
Neticaret Sonteklif Entegrasyonu
Neticaret Akakçe Entegrasyonu
Neticaret Cimri Entegrasyonu
Neticaret Vitringez Entegrasyonu
Neticaret Alve Entegrasyonu

Muhasebe Erp

Entegrasyon Araçları

Neticaret Logo Tiger 3 Entegrasyonu
Neticaret Logo Tiger 3 Enterprise Entegrasyonu
Neticaret Logo Tiger Wings Entegrasyonu
Neticaret Mikro V14 Entegrasyonu
Neticaret Mikro V15 Entegrasyonu
Neticaret Vega Entegrasyonu
Neticaret Nebim V3 Entegrasyonu
Neticaret Akinsoft Wolvox Entegrasyonu
Neticaret Korgün Entegrasyonu
Neticaret Paraşüt Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Neticaret Sms Entegrasyonu
Neticaret Mail Entegrasyonu