Oscommerce E - Ticaret Çift Yön EntegrasyonÜrün , Sipariş ve Kullanıcı EntegrasyonuGlobal Markalar
Oscommerce E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı xml tedarikçilerinden gelen veriler birleştirilerek panelimizde yer alan kategori eşleme,kategori oranlama ve kişiselleştirmeler sayesinde gelen tedarikçi xml verilerini Oscommerce'a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Oscommerce web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Oscommerce E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı muhasebe/erp yazılımdan gelen veriler baz alınacaksa muhasebe/erp entegrasyonlarımız sayesinde ürünleriniz anlık olarak panelimize yansımaktadır.panelimize yansıyan veriler kategori eşleme,kategori oranlama veya ilave kişiselleştirmeler sayesinde(ürün detayı html alan,resim vb..) Oscommerce'a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Oscommerce web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Oscommerce E-Ticaret Sipariş ve Kullanıcı Entegrasyonu Sayesinde Oscommerce'da bulunan sipariş ve kullanıcı bilgilerinini panelimize çekebiliriz. Bu sayede Oscommerce'da son kullanıcıya satış ve bayi satışlarınıda panelimizde ayrıştırılarak sipariş yönetimine ve müşteri yönetimine dahil etmiş oluruz.pazar yeri siparişleriyle (n11, hepsiburada vb) bütünleşen Oscommerce siparişleri ve müşterileri muhasebe/erp yazılımınıza otomatik fatura veya e-faturalar sistemimiz tarafından otomatik oluşmuş olur. Sistemimiz üzerinde yer alan kargo şirketlerinin api sevislerinden yararlanarak Oscommerce siparişlerinizin sipariş aşamalarınıda sistemizden takip edebilirsiniz.
Müşteri yönetimine aktarılan müşterileriniz sayesinde toplu sms ve toplu mailing gönderimleri ile tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz.
AvantajPazar yeri siparişleri ve Oscommerce siparişleriniz tüm satış kanallarının sipariş yönetimi otomatik faturalandırma süreçleri kargo süreçlerini otomotize etmiş olursunuz. Başvuru yap butonuna basarak başvuru formunu doldurabilirsiniz. Oscommerce E-ticaret Entegrasyonu sayesinde Pazar Yerleri ve Muhasebe/Erp Entegrasyonlarımızla Bütünleşebilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Oscommerce N11 Entegrasyonu
Oscommerce Hepsiburada Entegrasyonu
Oscommerce Gittigidiyor Entegrasyonu
Oscommerce e Ptt AVM Entegrasyonu
Oscommerce Sanalpazar Entegrasyonu
Oscommerce Sonteklif Entegrasyonu
Oscommerce Akakçe Entegrasyonu
Oscommerce Cimri Entegrasyonu
Oscommerce Vitringez Entegrasyonu
Oscommerce Alve Entegrasyonu

Muhasebe Erp

Entegrasyon Araçları

Oscommerce Logo Tiger 3 Entegrasyonu
Oscommerce Logo Tiger 3 Enterprise Entegrasyonu
Oscommerce Logo Tiger Wings Entegrasyonu
Oscommerce Mikro V14 Entegrasyonu
Oscommerce Mikro V15 Entegrasyonu
Oscommerce Vega Entegrasyonu
Oscommerce Nebim V3 Entegrasyonu
Oscommerce Akinsoft Wolvox Entegrasyonu
Oscommerce Korgün Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Oscommerce Sms Entegrasyonu
Oscommerce Mail Entegrasyonu