SentezEntegrasyonYerel Markalar
Sentez  Entegrasyonu sayesinde Sentez'de yer alan ürünlerinizi Sentez Veritabanı veya Web Servisler üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.
Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Sentez Veritabanı veya Web Servisler üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Sentez'e otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.
AvantajSentez entegrasyonu sayesinde tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz, tüm satış kanallarınızın stok paylaşımları gerçek olurken fatura kesme derdinizde ortadan kalkmış olur. Cari hesaplarınız otomatik ilişkilendirilmiş olur. Sizde hemen başvuru yap butonununa tıklayarak başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilir, Sentez'le Bütünleşmemize katkıda bulunabilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Sentez N11 Entegrasyonu
Sentez Hepsiburada Entegrasyonu
Sentez Gittigidiyor Entegrasyonu
Sentez e Ptt AVM Entegrasyonu
Sentez Sanalpazar Entegrasyonu
Sentez Sonteklif Entegrasyonu

E-Ticaret

Entegrasyon Araçları

Sentez Ticimax Entegrasyonu
Sentez İdeasoft Entegrasyonu
Sentez T-Soft Entegrasyonu
Sentez Proticaret Entegrasyonu
Sentez Magento Entegrasyonu
Sentez Opencart Entegrasyonu
Sentez Prestashop Entegrasyonu
Sentez Woocommerce Entegrasyonu
Sentez Nopcommerce Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Sentez Sms Entegrasyonu
Sentez Mail Entegrasyonu