Zencart E - Ticaret Çift Yön EntegrasyonÜrün , Sipariş ve Kullanıcı EntegrasyonuGlobal Markalar
Zencart E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı xml tedarikçilerinden gelen veriler birleştirilerek panelimizde yer alan kategori eşleme,kategori oranlama ve kişiselleştirmeler sayesinde gelen tedarikçi xml verilerini Zencart'a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Zencart web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Zencart E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı muhasebe/erp yazılımdan gelen veriler baz alınacaksa muhasebe/erp entegrasyonlarımız sayesinde ürünleriniz anlık olarak panelimize yansımaktadır.panelimize yansıyan veriler kategori eşleme,kategori oranlama veya ilave kişiselleştirmeler sayesinde(ürün detayı html alan,resim vb..) Zencart'a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Zencart web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Zencart E-Ticaret Sipariş ve Kullanıcı Entegrasyonu Sayesinde Zencart'da bulunan sipariş ve kullanıcı bilgilerinini panelimize çekebiliriz. Bu sayede Zencart'da son kullanıcıya satış ve bayi satışlarınıda panelimizde ayrıştırılarak sipariş yönetimine ve müşteri yönetimine dahil etmiş oluruz. Pazar yeri siparişleriyle (n11, hepsiburada vb) bütünleşen Zencart siparişleri ve müşterileri muhasebe/erp yazılımınıza otomatik fatura veya e-faturalar sistemimiz tarafından otomatik oluşmuş olur.sistemimiz üzerinde yer alan kargo şirketlerinin api sevislerinden yararlanarak Zencart siparişlerinizin sipariş aşamalarınıda sistemizden takip edebilirsiniz.
Müşteri yönetimine aktarılan müşterileriniz sayesinde toplu sms ve toplu mailing gönderimleri ile tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz.
AvantajPazar yeri siparişleri ve Zencart siparişleriniz tüm satış kanallarının sipariş yönetimi otomatik faturalandırma süreçleri kargo süreçlerini otomotize etmiş olursunuz. Başvuru yap butonuna basarak başvuru formunu doldurabilirsiniz. Zencart E-ticaret Entegrasyonu sayesinde Pazar Yerleri ve Muhasebe/Erp Entegrasyonlarımızla Bütünleşebilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Zencart N11 Entegrasyonu
Zencart Hepsiburada Entegrasyonu
Zencart e Ptt AVM Entegrasyonu
Zencart Sanalpazar Entegrasyonu
Zencart Gittigidiyor Entegrasyonu
Zencart Sonteklif Entegrasyonu
Zencart Akakçe Entegrasyonu
Zencart Cimri Entegrasyonu
Zencart Vitringez Entegrasyonu
Zencart Alve Entegrasyonu

Muhasebe Erp

Entegrasyon Araçları

Zencart Logo Tiger 3 Entegrasyonu
Zencart Logo Tiger 3 Enterprise Entegrasyonu
Zencart Logo Tiger Wings Entegrasyonu
Zencart Mikro V14 Entegrasyonu
Zencart Mikro V15 Entegrasyonu
Zencart Vega Entegrasyonu
Zencart Nebim V3 Entegrasyonu
Zencart Akinsoft Wolvox Entegrasyonu
Zencart Korgün Entegrasyonu
Zencart Paraşüt Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Zencart Sms Entegrasyonu
Zencart Mail Entegrasyonu