1000 TL2000 TL
AkakçeEntegrasyonuYerel Markalar
Akakce Entegrasyonu sayesinde e-ticaret sitenizden xml dönüşümlerini anlık akakce.com'a yansıtabiliriz. Size özel yapmış olduğumuz kodlama sayesinde dilediğiniz ürünleri, kategori bazında gönderim sürelerini ayarlayabiliriz. Dövizli ürünleriniz varsa merkez bankası kurlarından veya serbest kur üzerinden gönderimler anlık yapılabilir. Önde gelen fiyat karşılaştırma sitelerinden olan akakçe yeni bir atakla sistemine "satın al" butonu eklemiştir fiyat karşılaştırma sitelerinide pazar yeri olarak değerlendirebiliriz. Pazar yerlerinin çalışma yapısının dışında bir yöntemde çalışmaktadır. E-ticaret sitenizde kullanmış olduğunuz sanal poslar veya alternatif ödeme sistemleri payu, iyzico, ipara vb ödeme sistemlerini akakce.com'a bildirdiğinzi takdirde akakce.com üzerinden satın alma işlemleri gerçekleştiğinde ödemeler direkt olarak sizin ödeme altyapınız üzerinden size yansımaktadır. Veya mağaza'ya git derse kullanıcılar e-ticaret sitenizde bulunan ilgili ürüne yönlendirilmektedir.
Fiyat Karşılaştırma siteleri markalaşmanız açışından pazar yerleri gibi önemli bir rol model üstlenir, fiyat karşılaştırma sistemleri sayesinde sitenize rafineri edilmiş müşteriler yönlendirilir, bu sayede e-ticaret sitenizin trafiğini artırırken aynı zamanda tüketicilerin görsel algısında "markalaşma operasyonu" gerçekleştirmiş olursunuz.
Avantaj akakce.com'la e-ticaret sitenizini bütünleştirmek için satınalma işlemini gerçekleştirebilir, veya başvuru yap butonunu tıklayarak başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilirsiniz

E-Ticaret

Entegrasyon Araçları

Akakçe Ticimax Entegrasyonu
Akakçe İdeasoft Entegrasyonu
Akakçe T-Soft Entegrasyonu
Akakçe Proticaret Entegrasyonu
Akakçe Magento Entegrasyonu
Akakçe Opencart Entegrasyonu
Akakçe Prestashop Entegrasyonu
Akakçe Woocommerce Entegrasyonu
Akakçe Nopcommerce Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Akakçe Sms Entegrasyonu
Akakçe Mail Entegrasyonu