4000 TL8000 TL
Akınsoft WolvoxEntegrasyonYerel Markalar
Akınsoft Wolvox Api Entegrasyonu sayesinde Akınsoft Wolvox'ta yer alan ürünlerinizi Akınsoft Wolvox api servisleri üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.
Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Akınsoft Wolvox api servisi üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Akınsoft Wolvox'a otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.
AvantajAkınsoft Wolvox entegrasyonumuz sayesinde tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz, tüm satış kanallarınızın stok paylaşımları gerçek olurken fatura kesme derdinizde ortadan kalkmış olur. Cari hesaplarınız otomatik ilişkilendirilmiş olur. Sizde hemen başvuru yap butonununa tıklayarak başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilir veya satınalma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Akınsoft N11 Entegrasyonu
Akınsoft Hepsiburada Entegrasyonu
Akınsoft Gittigidiyor Entegrasyonu
Akınsoft e Ptt AVM Entegrasyonu
Akınsoft Sanalpazar Entegrasyonu
Akınsoft Sonteklif Entegrasyonu

E-Ticaret

Entegrasyon Araçları

Akınsoft Ticimax Entegrasyonu
Akınsoft İdeasoft Entegrasyonu
Akınsoft T-Soft Entegrasyonu
Akınsoft Proticaret Entegrasyonu
Akınsoft Magento Entegrasyonu
Akınsoft Opencart Entegrasyonu
Akınsoft Prestashop Entegrasyonu
Akınsoft Woocommerce Entegrasyonu
Akınsoft Nopcommerce Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Akınsoft Sms Entegrasyonu
Akınsoft Mail Entegrasyonu