Hakkımızda
Şirketimiz2013 yılının başında bir E-ticaret Danışmanlığı şirketi olarak kurulan KATMAN YAZILIM pazara kurumsal müşterilere internet üzerinden ticaret yapmalarını amaçlayarak girmişti. Teknoloji ve Türkiye'nin hızla değişen görünüm ve niteliklerine paralel olarak KATMAN YAZILIM zaman içinde faaliyetlerini tümüyle müşterilerine en ileri çözümleri en ekonomik koşullarda sunmaya odaklanmıştır.
İlerlemek Sanattır
efekt
Vizyonumuzİnsana, kültürel ve etik değerlere önem veren, yenilikçi teknolojinin ve aklın ışığında kaliteli işler üreten E-ticaret piyasasını güçlendiren bir şirket olmaktır. Bu temel ilkelerden yola çıkan KATMAN YAZILIM kısa sürede bir çok yenilikçi fikir ortaya koyarak ispatlamıştır. Pek çok firma tarafından KATMAN YAZILIM fırınından çıkan fikirler klonlansa da KATMAN YAZILIM ailesi olarak ilkelerimize uygun şekilde ilerlemeye devam edeceğiz.
Tasarım Sanattır
efekt
MisyonumuzMaliyetleri oldukça yüksek olmakla birlikte maliyetine ve zahmetine rağmen en tehlikeli yatırımlardan birisidir E-ticaret. Çünkü E-ticaret sanal bir ürünü pazarlamaktır. Risktir her zaman. KATMAN YAZILIM tüketicideki bu düşünceyi ortadan kaldırmak ve E-ticaret firmalarının maliyetlerini kısarak satışa odaklandırmak için kurulmuş genç bir ekip. Farklı projeler ile direkt sonuca yani satışa odaklı çalışan bir kurum. Dünyayı küçülten E-ticaret teknolojilerini en son yenilikleri ile müşterilerine sunmak KATMAN Yazılım'ın temel amacını oluşturur. Bu amaçla müşterilerimiz için hazırladığımız özel projelerle bir yandan E-ticaret alt yapılarını çağdaş çözümlere uyumlu hale getirirken E-ticaret masraflarında çok ciddi tasarruflar sağlanmasını mümkün kılıyoruz.
Bütünleşmek Sanattır
efekt