5000 TL10000 TL
HititEntegrasyonYerel Markalar
Hitit  Entegrasyonu sayesinde Hitit'te yer alan ürünlerinizi Hitit Veritabanı veya Web Servisler üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.
Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Hitit Veritabanı veya Web Servisler üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Hitit'e otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.
AvantajHitit entegrasyonu sayesinde tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz, tüm satış kanallarınızın stok paylaşımları gerçek olurken fatura kesme derdinizde ortadan kalkmış olur. Cari hesaplarınız otomatik ilişkilendirilmiş olur. Sizde hemen başvuru yap butonununa tıklayarak başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilir, Hitit'le Bütünleşmemize katkıda bulunabilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Hitit N11 Entegrasyonu
Hitit Hepsiburada Entegrasyonu
Hitit Gittigidiyor Entegrasyonu
Hitit e Ptt AVM Entegrasyonu
Hitit Sanalpazar Entegrasyonu
Hitit Sonteklif Entegrasyonu

E-Ticaret

Entegrasyon Araçları

Hitit Ticimax Entegrasyonu
Hitit İdeasoft Entegrasyonu
Hitit T-Soft Entegrasyonu
Hitit Proticaret Entegrasyonu
Hitit Magento Entegrasyonu
Hitit Opencart Entegrasyonu
Hitit Prestashop Entegrasyonu
Hitit Woocommerce Entegrasyonu
Hitit Nopcommerce Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Hitit Sms Entegrasyonu
Hitit Mail Entegrasyonu