1000 TL2000 TL
İdeasoft E - Ticaret Çift Yön EntegrasyonÜrün , Sipariş ve Kullanıcı EntegrasyonuYerel Markalar
İdesoft E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı xml tedarikçilerinden gelen veriler birleştirilerek panelimizde yer alan kategori eşleme,kategori oranlama ve kişiselleştirmeler sayesinde gelen tedarikçi xml verilerini ideasoft'a rafineri ederek  ideasoft web servisler (Api) üzerinden entegre edebilirsiniz.
İdesoft E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı muhasebe/erp yazılımdan gelen veriler baz alınacaksa muhasebe/erp entegrasyonlarımız sayesinde ürünleriniz anlık olarak panelimize yansımaktadır.panelimize yansıyan veriler kategori eşleme,kategori oranlama veya ilave kişiselleştirmeler sayesinde(ürün detayı html alan,resim vb..) ideasoft'a rafineri ederek ideasoft web servisler (api) üzerinden entegre edebilirsiniz.
İdesoft e-ticaret sipariş ve kullanıcı entegrasyonu sayesinde İdeasoft'ta bulunan sipariş ve kullanıcı bilgilerinizi panelimize çekebilirsiniz. Bu sayede idesoft'ta son kullanıcıya satış ve bayi satışlarınıda panelimizde ayrıştırılarak sipariş yönetimine ve müşteri yönetimine dahil etmiş oluruz. Pazar yeri siparişleriyle (n11, hepsiburada vb) bütünleşen ideasoft siparişleri ve müşterileri muhasebe / erp yazılımınıza otomatik fatura veya e-faturalar sistemimiz tarafından otomatik oluşmuş olur. Sistemimiz üzerinde yer alan kargo şirketlerinin api sevislerinden yararlanarak ideasoft siparişlerinizin sipariş aşamalarınıda sistemizden takip edebilirsiniz.
Müşteri yönetimine aktarılan müşterileriniz sayesinde toplu sms ve toplu mailing gönderimleri ile tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz.
AvantajPazar yeri siparişleri ve ideasoft siparişleriniz tüm satış kanallarının sipariş yönetimi otomatik faturalandırma süreçleri kargo süreçlerini otomotize etmiş olursunuz. Başvura yap butonuna basarak başvuru formunu doldurabilir veya satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Önemli Not: İdeasoft Api modülünüzün ideasoft tarafından aktif edildiğinden emin olunuz.daha fazla detay için tıklayın

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

İdeasoft N11 Entegrasyonu
İdeasoft Hepsiburada Entegrasyonu
İdeasoft Gittigidiyor Entegrasyonu
İdeasoft e Ptt AVM Entegrasyonu
İdeasoft Sanalpazar Entegrasyonu
İdeasoft Sonteklif Entegrasyonu
İdeasoft Akakçe Entegrasyonu
İdeasoft Cimri Entegrasyonu
İdeasoft Vitringez Entegrasyonu
İdeasoft Alve Entegrasyonu

Muhasebe Erp

Entegrasyon Araçları

İdeasoft Logo Tiger 3 Entegrasyonu
İdeasoft Logo Tiger 3 Enterprise Entegrasyonu
İdeasoft Logo Tiger Wings Entegrasyonu
İdeasoft Mikro V14 Entegrasyonu
İdeasoft Mikro V15 Entegrasyonu
İdeasoft Vega Entegrasyonu
İdeasoft Nebim V3 Entegrasyonu
İdeasoft Akinsoft Wolvox Entegrasyonu
İdeasoft Korgün Entegrasyonu
İdeasoft Paraşüt Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

İdeasoft Sms Entegrasyonu
İdeasoft Mail Entegrasyonu