5000 TL10000 TL
KorgünEntegrasyonYerel Markalar
Korgün  Entegrasyonu sayesinde Korgün'de yer alan ürünlerinizi Korgün Veritabanı veya Web Servisler üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.
Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Korgün Veritabanı veya Web Servisler üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Korgün'e otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.
AvantajKorgün entegrasyonu sayesinde tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz, tüm satış kanallarınızın stok paylaşımları gerçek olurken fatura kesme derdinizde ortadan kalkmış olur. Cari hesaplarınız otomatik ilişkilendirilmiş olur. Sizde hemen başvuru yap butonununa tıklayarak başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilir, Korgün'le Bütünleşmemize katkıda bulunabilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Korgün N11 Entegrasyonu
Korgün Hepsiburada Entegrasyonu
Korgün Gittigidiyor Entegrasyonu
Korgün e Ptt AVM Entegrasyonu
Korgün Sanalpazar Entegrasyonu
Korgün Sonteklif Entegrasyonu

E-Ticaret

Entegrasyon Araçları

Korgün Ticimax Entegrasyonu
Korgün İdeasoft Entegrasyonu
Korgün T-Soft Entegrasyonu
Korgün Proticaret Entegrasyonu
Korgün Magento Entegrasyonu
Korgün Opencart Entegrasyonu
Korgün Prestashop Entegrasyonu
Korgün Woocommerce Entegrasyonu
Korgün Nopcommerce Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Korgün Sms Entegrasyonu
Korgün Mail Entegrasyonu