10000 TL20000 TL
Logo Tiger WingsEntegrasyonYerel Markalar
Logo Tiger Wings  Entegrasyonu sayesinde Logo Tiger Wings'te yer alan ürünlerinizi Logo Tiger Wings Veritabanı veya Web Servisler üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.
Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Logo Tiger Wings Veritabanı veya Web Servisler üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Logo Tiger Wings'e otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.
AvantajLogo Tiger Wings entegrasyonu sayesinde tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz, tüm satış kanallarınızın stok paylaşımları gerçek olurken fatura kesme derdinizde ortadan kalkmış olur. Cari hesaplarınız otomatik ilişkilendirilmiş olur. Sizde hemen başvuru yap butonununa tıklayarak başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilir, Logo Tiger Wings'le Bütünleşmemize katkıda bulunabilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Logo Tiger Wings N11 Entegrasyonu
Logo Tiger Wings Hepsiburada Entegrasyonu
Logo Tiger Wings Gittigidiyor Entegrasyonu
Logo Tiger Wings e Ptt AVM Entegrasyonu
Logo Tiger Wings Sanalpazar Entegrasyonu
Logo Tiger Wings Sonteklif Entegrasyonu

E-Ticaret

Entegrasyon Araçları

Logo Tiger Wings Ticimax Entegrasyonu
Logo Tiger Wings İdeasoft Entegrasyonu
Logo Tiger Wings T-Soft Entegrasyonu
Logo Tiger Wings Proticaret Entegrasyonu
Logo Tiger Wings Magento Entegrasyonu
Logo Tiger Wings Opencart Entegrasyonu
Logo Tiger Wing Prestashop Entegrasyonu
Logo Tiger Wings Woocommerce Entegrasyonu
Logo Tiger Wings Nopcommerce Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Logo Tiger Wings Sms Entegrasyonu
Logo Tiger Wİngs Mail Entegrasyonu