10000 TL20000 TL
Tiger 3 EnterpriseEntegrasyonYerel Markalar
Logo Tiger 3 Enterprise  Entegrasyonu sayesinde Tiger 3 Enterprise'da yer alan ürünlerinizi Tiger 3 Enterprise Veritabanı veya Web Servisler üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11,  hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.
Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Logo Tiger 3 Enterprise Veritabanı veya Web Servisler üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Logo Tiger 3 Enterprise'a otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.
Avantaj Logo Tiger 3 Enterprise entegrasyonu sayesinde tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz, tüm satış kanallarınızın stok paylaşımları gerçek olurken fatura kesme derdinizde ortadan kalkmış olur.cari hesaplarınız otomatik ilişkilendirilmiş olur. Sizde hemen başvuru yap butonununa tıklayarak başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilir, Tiger 3 Enterprise'la Bütünleşmemize katkıda bulunabilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Logo Tiger 3 Enterprise N11 Entegrasyon
Logo Tiger 3 Enterprise Hepsiburada Entegrasyon
Logo Tiger 3 Enterprise Gittigidiyor Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Enterprise e Ptt AVM Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Enterprise Sanalpazar Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Enterprise Sonteklif Entegrasyonu

E-Ticaret

Entegrasyon Araçları

Logo Tiger 3 Enterprise Ticimax Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Enterprise İdeasoft Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Enterprise T-Soft Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Enterprise Proticaret Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Enterprise Magento Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Enterprise Opencart Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Enterprise Prestashop Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Enterprise Woocommerce Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Enterprise Nopcommerce Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Logo Tiger 3 Enterprise Sms Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Enterprise Mail Entegrasyonu