10000 TL20000 TL
Logo Tiger 3EntegrasyonYerel Markalar
Logo Tiger 3  Entegrasyonu sayesinde Logo Tiger 3'te yer alan ürünlerinizi Logo Tiger 3 Veritabanı veya Web Servisler üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.
Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Logo Tiger 3 Veritabanı veya Web Servisler üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Logo Tiger 3'e otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.
AvantajLogo Tiger 3 entegrasyonu sayesinde tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz, tüm satış kanallarınızın stok paylaşımları gerçek olurken fatura kesme derdinizde ortadan kalkmış olur. Cari hesaplarınız otomatik ilişkilendirilmiş olur. Sizde hemen başvuru yap butonununa tıklayarak başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilir, Logo Tiger 3'le Bütünleşmemize katkıda bulunabilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Logo Tiger 3 N11 Entegrasyon
Logo Tiger 3 Hepsiburada Entegrasyon
Logo Tiger 3 Gittigidiyor Entegrasyonu
Logo Tiger 3 e Ptt AVM Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Sanalpazar Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Sonteklif Entegrasyonu

E-Ticaret

Entegrasyon Araçları

Logo Tiger 3 Ticimax Entegrasyonu
Logo Tiger 3 İdeasoft Entegrasyonu
Logo Tiger 3 T-Soft Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Proticaret Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Magento Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Opencart Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Prestashop Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Woocommerce Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Nopcommerce Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Logo Tiger 3 Sms Entegrasyonu
Logo Tiger 3 Mail Entegrasyonu