1000 TL2000 TL
Magento E - Ticaret Çift Yön EntegrasyonÜrün , Sipariş ve Kullanıcı EntegrasyonuGlobal Markalar
Magento E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı xml tedarikçilerinden gelen veriler birleştirilerek panelimizde yer alan kategori eşleme,kategori oranlama ve kişiselleştirmeler sayesinde gelen tedarikçi xml verilerini Magento'ya rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Magento web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Magento E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı muhasebe/erp yazılımdan gelen veriler baz alınacaksa muhasebe/erp entegrasyonlarımız sayesinde ürünleriniz anlık olarak panelimize yansımaktadır.panelimize yansıyan veriler kategori eşleme,kategori oranlama veya ilave kişiselleştirmeler sayesinde(ürün detayı html alan,resim vb..) Magento'ya rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Magento web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Magento E-Ticaret Sipariş ve Kullanıcı Entegrasyonu Sayesinde Magento'da bulunan sipariş ve kullanıcı bilgilerinini panelimize çekebiliriz. Bu sayede Magento'da son kullanıcıya satış ve bayi satışlarınıda panelimizde ayrıştırılarak sipariş yönetimine ve müşteri yönetimine dahil etmiş oluruz.pazar yeri siparişleriyle (n11,hepsiburada vb) bütünleşen Magento siparişleri ve müşterileri muhasebe/erp yazılımınıza otomatik fatura veya e-faturalar sistemimiz tarafından otomatik oluşmuş olur.sistemimiz üzerinde yer alan kargo şirketlerinin api sevislerinden yararlanarak Magento siparişlerinizin sipariş aşamalarınıda sistemizden takip edebilirsiniz.
Müşteri yönetimine aktarılan müşterileriniz sayesinde toplu sms ve toplu mailing gönderimleri ile tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz.
AvantajPazar yeri siparişleri ve Magento siparişleriniz tüm satış kanallarının sipariş yönetimi otomatik faturalandırma süreçleri kargo süreçlerini otomotize etmiş olursunuz.başvura yap butonuna basarak başvuru formunu doldurabilir veya satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Magento N11 Entegrasyonu
Magento Hepsiburada Entegrasyonu
Magento Gittigidiyor Entegrasyonu
Magento e Ptt AVM Entegrasyonu
Magento Sanalpazar Entegrasyonu
Magento Sonteklif Entegrasyonu
Magento Akakçe Entegrasyonu
Magento Cimri Entegrasyonu
Magento Vitringez Entegrasyonu
Magento Alve Entegrasyonu

Muhasebe Erp

Entegrasyon Araçları

Magento Logo Tiger 3 Entegrasyonu
Magento Logo Tiger 3 Enterprise Entegrasyonu
Magento Logo Tiger Wings Entegrasyonu
Magento Mikro V14 Entegrasyonu
Magento Mikro V15 Entegrasyonu
Magento Vega Entegrasyonu
Magento Nebim V3 Entegrasyonu
Magento Akinsoft Wolvox Entegrasyonu
Magento Korgün Entegrasyonu
Magento Paraşüt Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Magento Sms Entegrasyonu
Magento Mail Entegrasyonu