4000 TL8000 TL
Mikro V15EntegrasyonYerel Markalar
Mikro V15  Entegrasyonu sayesinde Mikro V15'te yer alan ürünlerinizi Mikro V15 Veritabanı veya Web Servisler üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.
Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Mikro V15 Veritabanı veya Web Servisler üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Mikro V15'e otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.
AvantajMikro V15 entegrasyonu sayesinde tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz, tüm satış kanallarınızın stok paylaşımları gerçek olurken fatura kesme derdinizde ortadan kalkmış olur. Cari hesaplarınız otomatik ilişkilendirilmiş olur. Sizde hemen başvuru yap butonununa tıklayarak başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilir, Mikro V15'le Bütünleşmemize katkıda bulunabilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Mikro V15 Hepsiburada Entegrasyonu
Mikro V15 Gittigidiyor Entegrasyonu
Mikro V15 e Ptt AVM Entegrasyonu
Mikro V15 Sanalpazar Entegrasyonu
Mikro V15 Sonteklif Entegrasyonu
Mikro V15 N11 Entegrasyonu

E-Ticaret

Entegrasyon Araçları

Mikro V15 Ticimax Entegrasyonu
Mikro V15 İdeasoft Entegrasyonu
Mikro V15 T-Soft Entegrasyonu
Mikro V15 Proticaret Entegrasyonu
Mikro V15 Magento Entegrasyonu
Mikro V15 Opencart Entegrasyonu
Mikro V15 Prestashop Entegrasyonu
Mikro V15 Woocommerce Entegrasyonu
Mikro V15 Nopcommerce Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Mikro V15 Sms Entegrasyonu
Mikro V15 Mail Entegrasyonu