10000 TL20000 TL
Nebim V3EntegrasyonYerel Markalar
Nebim V3  Entegrasyonu sayesinde Nebim V3'te yer alan ürünlerinizi Nebim V3 Veritabanı veya Web Servisler üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.
Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Nebim V3 Veritabanı veya Web Servisler üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Nebim V3'e otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur.bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.
AvantajNebim V3 entegrasyonu sayesinde tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz, tüm satış kanallarınızın stok paylaşımları gerçek olurken fatura kesme derdinizde ortadan kalkmış olur. Cari hesaplarınız otomatik ilişkilendirilmiş olur. Sizde hemen başvuru yap butonununa tıklayarak başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilir, Nebim V3'le Bütünleşmemize katkıda bulunabilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Nebim V3 N11 Entegrasyonu
Nebim V3 Hepsiburada Entegrasyonu
Nebim V3 Gittigidiyor Entegrasyonu
Nebim V3 e Ptt AVM Entegrasyonu
Nebim V3 Sanalpazar Entegrasyonu
Nebim V3 Sonteklif Entegrasyonu

E-Ticaret

Entegrasyon Araçları

Nebim V3 Ticimax Entegrasyonu
Nebim V3 İdeasoft Entegrasyonu
Nebim V3 T-Soft Entegrasyonu
Nebim V3 Proticaret Entegrasyonu
Nebim V3 Magento Entegrasyonu
Nebim V3 Opencart Entegrasyonu
Nebim V3 Prestashop Entegrasyonu
Nebim V3 Woocommerce Entegrasyonu
Nebim V3 Nopcommerce Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Nebim V3 Sms Entegrasyonu
Nebim V3 Mail Entegrasyonu