1000 TL2000 TL
NopCommerce E - Ticaret Çift Yön EntegrasyonÜrün , Sipariş ve Kullanıcı EntegrasyonuGlobal Markalar
NopCommerce E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı xml tedarikçilerinden gelen veriler birleştirilerek panelimizde yer alan kategori eşleme,kategori oranlama ve kişiselleştirmeler sayesinde gelen tedarikçi xml verilerini NopCommerce'a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya NopCommerce web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
NopCommerce E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı muhasebe/erp yazılımdan gelen veriler baz alınacaksa muhasebe/erp entegrasyonlarımız sayesinde ürünleriniz anlık olarak panelimize yansımaktadır.panelimize yansıyan veriler kategori eşleme,kategori oranlama veya ilave kişiselleştirmeler sayesinde(ürün detayı html alan,resim vb..) NopCommerce'a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya NopCommerce web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
NopCommerce E-Ticaret Sipariş ve Kullanıcı Entegrasyonu Sayesinde NopCommerce'da bulunan sipariş ve kullanıcı bilgilerinini panelimize çekebiliriz. Bu sayede NopCommerce'da son kullanıcıya satış ve bayi satışlarınıda panelimizde ayrıştırılarak sipariş yönetimine ve müşteri yönetimine dahil etmiş oluruz. Pazar yeri siparişleriyle (n11,hepsiburada vb) bütünleşen NopCommerce siparişleri ve müşterileri muhasebe/erp yazılımınıza otomatik fatura veya e-faturalar sistemimiz tarafından otomatik oluşmuş olur. Sistemimiz üzerinde yer alan kargo şirketlerinin api sevislerinden yararlanarak NopCommerce siparişlerinizin sipariş aşamalarınıda sistemizden takip edebilirsiniz.
Müşteri yönetimine aktarılan müşterileriniz sayesinde toplu sms ve toplu mailing gönderimleri ile tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz.
AvantajPazar yeri siparişleri ve NopCommerce siparişleriniz tüm satış kanallarının sipariş yönetimi otomatik faturalandırma süreçleri kargo süreçlerini otomotize etmiş olursunuz. Başvuru yap butonuna basarak başvuru formunu doldurabilirsiniz. NopCommerce E-ticaret Entegrasyonu sayesinde Pazar Yerleri ve Muhasebe/Erp Entegrasyonlarımızla Bütünleşebilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Nopcommerce N11 Entegrasyonu
Nopcommerce Hepsiburada Entegrasyonu
Nopcommerce Gittigidiyor Entegrasyonu
Nopcommerce e Ptt AVM Entegrasyonu
Nopcommerce Sanalpazar Entegrasyonu
Nopcommerce Sonteklif Entegrasyonu
Nopcommerce Akakçe Entegrasyonu
Nopcommerce Cimri Entegrasyonu
Nopcommerce Vitringez Entegrasyonu
Nopcommerce Alve Entegrasyonu

Muhasebe Erp

Entegrasyon Araçları

Nopcommerce Logo Tiger 3 Entegrasyonu
Nopcommerce Logo Tiger 3 Enterprise Entegrasyonu
Nopcommerce Logo Tiger Wings Entegrasyonu
Nopcommerce Mikro V14 Entegrasyonu
Nopcommerce Mikro V15 Entegrasyonu
Nopcommerce Vega Entegrasyonu
Nopcommerce Nebim V3 Entegrasyonu
Nopcommerce Akinsoft Wolvox Entegrasyonu
Nopcommerce Korgün Entegrasyonu
Nopcommerce Paraşüt Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Nopcommerce Sms Entegrasyonu
Nopcommerce Mail Entegrasyonu