1000 TL2000 TL
Opencart E - Ticaret Çift Yön EntegrasyonÜrün , Sipariş ve Kullanıcı EntegrasyonuGlobal Markalar
Opencart E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı xml tedarikçilerinden gelen veriler birleştirilerek  panelimizde yer alan kategori eşleme,kategori oranlama ve kişiselleştirmeler sayesinde gelen tedarikçi xml verilerini Opencart'a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Opencart web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Opencart E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı muhasebe/erp yazılımdan gelen veriler baz alınacaksa muhasebe/erp entegrasyonlarımız sayesinde ürünleriniz anlık olarak panelimize yansımaktadır.panelimize yansıyan veriler kategori eşleme,kategori oranlama veya ilave kişiselleştirmeler sayesinde(ürün detayı html alan,resim vb..) Opencart'a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Opencart web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Opencart E-Ticaret Sipariş ve Kullanıcı Entegrasyonu Sayesinde Opencart'ta bulunan sipariş ve kullanıcı bilgilerinini panelimize çekebiliriz. Bu sayede Opencart'ta son kullanıcıya satış ve bayi satışlarınıda panelimizde ayrıştırılarak sipariş yönetimine ve müşteri yönetimine dahil etmiş oluruz. Pazar yeri siparişleriyle (n11, hepsiburada vb) bütünleşen Opencart siparişleri ve müşterileri muhasebe/erp yazılımınıza otomatik fatura veya e-faturalar sistemimiz tarafından otomatik oluşmuş olur. Sistemimiz üzerinde yer alan kargo şirketlerinin api sevislerinden yararlanarak Opencart siparişlerinizin sipariş aşamalarınıda sistemizden takip edebilirsiniz.
Müşteri yönetimine aktarılan müşterileriniz sayesinde toplu sms ve toplu mailing gönderimleri ile tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz.
AvantajPazar yeri siparişleri ve Opencart siparişleriniz tüm satış kanallarının sipariş yönetimi otomatik faturalandırma süreçleri kargo süreçlerini otomotize etmiş olursunuz. Başvura yap butonuna basarak başvuru formunu doldurabilir veya satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Opencart N11 Entegrasyonu
Opencart Hepsiburada Entegrasyonu
Opencart Gittigidiyor Entegrasyonu
Opencart e Ptt AVM Entegrasyonu
Opencart Sanalpazar Entegrasyonu
Opencart Sonteklif Entegrasyonu
Opencart Akakçe Entegrasyonu
Opencart Cimri Entegrasyonu
Opencart Vitringez Entegrasyonu
Opencart Alve Entegrasyonu

Muhasebe Erp

Entegrasyon Araçları

Opencart Logo Tiger 3 Entegrasyonu
Opencart Logo Tiger 3 Enterprise Entegrasyonu
Opencart Logo Tiger Wings Entegrasyonu
Opencart Mikro V14 Entegrasyonu
Opencart Mikro V15 Entegrasyonu
Opencart Vega Entegrasyonu
Opencart Nebim V3 Entegrasyonu
Opencart Akinsoft Wolvox Entegrasyonu
Opencart Korgün Entegrasyonu
Opencart Paraşüt Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Opencart Sms Entegrasyonu
Opencart Mail Entegrasyonu