1000 TL2000 TL
Prestashop E - Ticaret Çift Yön EntegrasyonÜrün , Sipariş ve Kullanıcı EntegrasyonuGlobal Markalar
Prestashop E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı xml tedarikçilerinden gelen veriler birleştirilerek panelimizde yer alan kategori eşleme,kategori oranlama ve kişiselleştirmeler sayesinde gelen tedarikçi xml verilerini Prestashop'a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Prestashop web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Prestashop E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı muhasebe/erp yazılımdan gelen veriler baz alınacaksa muhasebe/erp entegrasyonlarımız sayesinde ürünleriniz anlık olarak panelimize yansımaktadır.panelimize yansıyan veriler kategori eşleme,kategori oranlama veya ilave kişiselleştirmeler sayesinde(ürün detayı html alan,resim vb..) Prestashop'a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Prestashop web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Prestashop E-Ticaret Sipariş ve Kullanıcı Entegrasyonu Sayesinde Prestashop'ta bulunan sipariş ve kullanıcı bilgilerinini panelimize çekebiliriz. Bu sayede Prestashop'ta son kullanıcıya satış ve bayi satışlarınıda panelimizde ayrıştırılarak sipariş yönetimine ve müşteri yönetimine dahil etmiş oluruz. Pazar yeri siparişleriyle (n11, hepsiburada vb) bütünleşen Prestashop siparişleri ve müşterileri muhasebe/erp yazılımınıza otomatik fatura veya e-faturalar sistemimiz tarafından otomatik oluşmuş olur. Sistemimiz üzerinde yer alan kargo şirketlerinin api sevislerinden yararlanarak Prestashop siparişlerinizin sipariş aşamalarınıda sistemizden takip edebilirsiniz.
Müşteri yönetimine aktarılan müşterileriniz sayesinde toplu sms ve toplu mailing gönderimleri ile tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz.
AvantajPazar yeri siparişleri ve Prestashop siparişleriniz tüm satış kanallarının sipariş yönetimi otomatik faturalandırma süreçleri kargo süreçlerini otomotize etmiş olursunuz. Başvura yap butonuna basarak başvuru formunu doldurabilir veya satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Prestashop N11 Entegrasyonu
Prestashop Hepsiburada Entegrasyonu
Prestashop Gittigidiyor Entegrasyonu
Prestashop e Ptt AVM Entegrasyonu
Prestashop Sanalpazar Entegrasyonu
Prestashop Sonteklif Entegrasyonu
Prestashop Akakçe Entegrasyonu
Prestashop Cimri Entegrasyonu
Prestashop Vitringez Entegrasyonu
Prestashop Alve Entegrasyonu

Muhasebe Erp

Entegrasyon Araçları

Prestashop Logo Tiger 3 Entegrasyonu
Prestashop Logo Tiger 3 Enterprise Entegrasyonu
Prestashop Logo Tiger Wings Entegrasyonu
Prestashop Mikro V14 Entegrasyonu
Prestashop Mikro V15 Entegrasyonu
Prestashop Vega Entegrasyonu
Prestashop Nebim V3 Entegrasyonu
Prestashop Akinsoft Wolvox Entegrasyonu
Prestashop Korgün Entegrasyonu
Prestashop Paraşüt Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Prestashop Sms Entegrasyonu
Prestashop Mail Entegrasyonu