Projesoft E - Ticaret Çift Yön EntegrasyonÜrün , Sipariş ve Kullanıcı EntegrasyonuYerel Markalar
Projesoft E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı xml tedarikçilerinden gelen veriler birleştirilerek panelimizde yer alan kategori eşleme,kategori oranlama ve kişiselleştirmeler sayesinde gelen tedarikçi xml verilerini Projesoft'a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Projesoft web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Projesoft E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı muhasebe/erp yazılımdan gelen veriler baz alınacaksa muhasebe/erp entegrasyonlarımız sayesinde ürünleriniz anlık olarak panelimize yansımaktadır.panelimize yansıyan veriler kategori eşleme,kategori oranlama veya ilave kişiselleştirmeler sayesinde(ürün detayı html alan,resim vb..) Projesoft'a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Projesoft web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
ProjeSoft e-ticaret Sipariş ve Kullanıcı entegrasyonu sayesinde ProjeSoft'ta bulunan sipariş ve kullanıcı bilgilerinizi panelimize çekebiliriz. Bu sayede ProjeSoft'ta son kullanıcıya satış ve bayi satışlarınıda panelimizde ayrıştırılarak sipariş yönetimine ve müşteri yönetimine dahil etmiş oluruz. Pazar yeri siparişleriyle (n11, hepsiburada vb) bütünleşen ProjeSoft siparişleri ve müşterileri muhasebe / erp yazılımınıza otomatik fatura veya e-faturalar sistemimiz tarafından otomatik oluşmuş olur. Sistemimiz üzerinde yer alan kargo şirketlerinin api sevislerinden yararlanarak ProjeSoft siparişlerinizin sipariş aşamalarınıda sistemizden takip edebilirsiniz.
Müşteri yönetimine aktarılan müşterileriniz sayesinde toplu sms ve toplu mailing gönderimleri ile tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz.
AvantajPazar yeri siparişleri ve ProjeSoft siparişleriniz tüm satış kanallarının sipariş yönetimi otomatik faturalandırma süreçleri kargo süreçlerini otomotize etmiş olursunuz. Başvuru yap butonuna basarak başvuru formunu doldurabilir, Projesoft e-ticaret entegrasyonu sayesinde pazar yerleri ve Muhasebe / Erp entegrasyonlarımızla bütünleşebilirsiniz.
Önemli Not: ProjeSoft web servislerinizin ProjeSoft tarafından aktif edildiğinden emin olunuz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Projesoft N11 Entegrasyonu
Projesoft Hepsiburada Entegrasyonu
Projesoft Gittigidiyor Entegrasyonu
Projesoft e Ptt AVM Entegrasyonu
Projesoft Sanalpazar Entegrasyonu
Projesoft Sonteklif Entegrasyonu
Projesoft Sonteklif Entegrasyonu
Projesoft Akakçe Entegrasyonu
Projesoft Cimri Entegrasyonu
Projesoft Vitringez Entegrasyonu
Projesoft Alve Entegrasyonu

Muhasebe Erp

Entegrasyon Araçları

Projesoft Logo Tiger 3 Entegrasyonu
Projesoft Logo Tiger 3 Enterprise Entegrasyonu
Projesoft Logo Tiger Wings Entegrasyonu
Projesoft Mikro V14 Entegrasyonu
Projesoft Mikro V15 Entegrasyonu
Projesoft Vega Entegrasyonu
Projesoft Nebim V3 Entegrasyonu
Projesoft Akinsoft Wolvox Entegrasyonu
Projesoft Korgün Entegrasyonu
Projesoft Paraşüt Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Projesoft Sms Entegrasyonu
Projesoft Mail Entegrasyonu