1000 TL2000 TL
Proticaret E - Ticaret Çift Yön EntegrasyonÜrün , Sipariş ve Kullanıcı EntegrasyonuYerel Markalar
Proticaret E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı xml tedarikçilerinden gelen veriler birleştirilerek panelimizde yer alan kategori eşleme,kategori oranlama ve kişiselleştirmeler sayesinde gelen tedarikçi xml verilerini Proticaret'e rafineri ederek tek bir xml linkinde veya proticaret web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Proticaret E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı muhasebe/erp yazılımdan gelen veriler baz alınacaksa muhasebe/erp entegrasyonlarımız sayesinde ürünleriniz anlık olarak panelimize yansımaktadır.panelimize yansıyan veriler kategori eşleme,kategori oranlama veya ilave kişiselleştirmeler sayesinde(ürün detayı html alan,resim vb..) proticaret'e rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Proticaret web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Proticaret e-ticaret sipariş ve kullanıcı entegrasyonu sayesinde Proticaret'te bulunan sipariş ve kullanıcı bilgilerinizi panelimize çekebiliriz. Bu sayede Proticaret'te son kullanıcıya satış ve bayi satışlarınızıda panelimizde ayrıştırılarak sipariş yönetimine ve müşteri yönetimine dahil etmiş oluruz. Pazar yeri siparişleriyle (n11, hepsiburada vb) bütünleşen Proticaret siparişleri ve müşterileri muhasebe / erp yazılımınıza otomatik fatura veya e-faturalar sistemimiz tarafından otomatik oluşmuş olur. Sistemimiz üzerinde yer alan kargo şirketlerinin api sevislerinden yararlanarak Proticaret siparişlerinizin sipariş aşamalarınıda sistemizden takip edebilirsiniz.
Müşteri yönetimine aktarılan müşterileriniz sayesinde toplu sms ve toplu mailing gönderimleri ile tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz.
AvantajPazar yeri siparişleri ve Proticaret siparişleriniz tüm satış kanallarının sipariş yönetimi otomatik faturalandırma süreçleri kargo süreçlerini otomotize etmiş olursunuz. Başvura yap butonuna basarak başvuru formunu doldurabilir veya satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Proticaret N11 Entegrasyonu
Proticaret Hepsiburada Entegrasyonu
Proticaret Gittigidiyor Entegrasyonu
Proticaret e Ptt AVM Entegrasyonu
Proticaret Sanalpazar Entegrasyonu
Proticaret Sonteklif Entegrasyonu
Proticaret Akakçe Entegrasyonu
Proticaret Cimri Entegrasyonu
Proticaret Vitringez Entegrasyonu
Proticaret Alve Entegrasyonu

Muhasebe Erp

Entegrasyon Araçları

Proticaret Logo Tiger 3 Entegrasyonu
Proticaret Logo Tiger 3 Enterprise Entegrasyonu
Proticaret Logo Tiger Wings Entegrasyonu
Proticaret Mikro V14 Entegrasyonu
Proticaret Mikro V15 Entegrasyonu
Proticaret Vega Entegrasyonu
Proticaret Nebim V3 Entegrasyonu
Proticaret Akinsoft Wolvox Entegrasyonu
Proticaret Korgün Entegrasyonu
Proticaret Paraşüt Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Proticaret Sms Entegrasyonu
Proticaret Mail Entegrasyonu