1000 TL2000 TL
T-Soft E - Ticaret Çift Yön EntegrasyonÜrün , Sipariş ve Kullanıcı EntegrasyonuYerel Markalar
T-Soft E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı xml tedarikçilerinden gelen veriler birleştirilerek panelimizde yer alan kategori eşleme,kategori oranlama ve kişiselleştirmeler sayesinde gelen tedarikçi xml verilerini T-Soft'a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya T-Soft web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
T-Soft E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı muhasebe/erp yazılımdan gelen veriler baz alınacaksa muhasebe/erp entegrasyonlarımız sayesinde ürünleriniz anlık olarak panelimize yansımaktadır.panelimize yansıyan veriler kategori eşleme,kategori oranlama veya ilave kişiselleştirmeler sayesinde(ürün detayı html alan,resim vb..) T-Soft'a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya T-Soft web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
T-Soft e-ticaret Sipariş ve Kullanıcı entegrasyonu sayesinde T-Soft'ta bulunan sipariş ve kullanıcı bilgilerinizi panelimize çekebiliriz. Bu sayede T-Soft'ta son kullanıcıya satış ve bayi satışlarınıda panelimizde ayrıştırılarak sipariş yönetimine ve müşteri yönetimine dahil etmiş oluruz. Pazar yeri siparişleriyle (n11, hepsiburada vb) bütünleşen T-Soft siparişleri ve müşterileri muhasebe / erp yazılımınıza otomatik fatura veya e-faturalar sistemimiz tarafından otomatik oluşmuş olur. Sistemimiz üzerinde yer alan kargo şirketlerinin api sevislerinden yararlanarak T-Soft siparişlerinizin sipariş aşamalarınıda sistemizden takip edebilirsiniz.
Müşteri yönetimine aktarılan müşterileriniz sayesinde toplu sms ve toplu mailing gönderimleri ile tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz.
AvantajPazar yeri siparişleri ve T-Soft siparişleriniz tüm satış kanallarının sipariş yönetimi otomatik faturalandırma süreçleri kargo süreçlerini otomotize etmiş olursunuz. Başvura yap butonuna basarak başvuru formunu doldurabilir veya satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
Önemli Not: T-Soft web servislerinizin T-Soft tarafından aktif edildiğinden emin olunuz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

T-Soft N11 Entegrasyonu
T-Soft Hepsiburada Entegrasyonu
T-Soft Gittigidiyor Entegrasyonu
T-Soft e Ptt AVM Entegrasyonu
T-Soft Sanalpazar Entegrasyonu
T-Soft Sonteklif Entegrasyonu
T-Soft Akakçe Entegrasyonu
T-Soft Cimri Entegrasyonu
T-Soft Vitringez Entegrasyonu
T-Soft Alve Entegrasyonu

Muhasebe Erp

Entegrasyon Araçları

T-Soft Logo Tiger 3 Entegrasyonu
T-Soft Logo Tiger 3 Enterprise Entegrasyonu
T-Soft Logo Tiger Wings Entegrasyonu
T-Soft Mikro V14 Entegrasyonu
T-Soft Mikro V15 Entegrasyonu
T-Soft Vega Entegrasyonu
T-Soft Nebim V3 Entegrasyonu
T-Soft Korgün Entegrasyonu
T-Soft Paraşüt Entegrasyonu
T-Soft Akinsoft Wolvox Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

T-Soft Sms Entegrasyonu
T-Soft Mail Entegrasyonu