1000 TL2000 TL
Ticimax E - Ticaret Çift Yön EntegrasyonÜrün , Sipariş ve Kullanıcı Entegrasyonu
Ticimax E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı xml tedarikçilerinden gelen veriler birleştirilerek panelimizde yer alan kategori eşleme,kategori oranlama ve kişiselleştirmeler sayesinde gelen tedarikçi xml verilerini Ticimax'a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Ticimax web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Ticimax E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı muhasebe/erp yazılımdan gelen veriler baz alınacaksa muhasebe/erp entegrasyonlarımız sayesinde ürünleriniz anlık olarak panelimize yansımaktadır.panelimize yansıyan veriler kategori eşleme,kategori oranlama veya ilave kişiselleştirmeler sayesinde(ürün detayı html alan,resim vb..) Ticimax'a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Ticimax web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Ticimax e-ticaret Sipariş ve Kullanıcı entegrasyonu sayesinde Ticimax'te bulunan sipariş ve kullanıcı bilgilerinizi panelimize çekebiliriz. Bu sayede Ticimax'te son kullanıcıya satış ve bayi satışlarınıda panelimizde ayrıştırılarak sipariş yönetimine ve müşteri yönetimine dahil etmiş oluruz. Pazar yeri siparişleriyle (n11, hepsiburada vb) bütünleşen Ticimax siparişleri ve müşterileri muhasebe / erp yazılımınıza otomatik fatura veya e-faturalar sistemimiz tarafından otomatik oluşmuş olur. Sistemimiz üzerinde yer alan kargo şirketlerinin api sevislerinden yararlanarak Ticimax siparişlerinizin sipariş aşamalarınıda sistemizden takip edebilirsiniz.
Müşteri yönetimine aktarılan müşterileriniz sayesinde toplu sms ve toplu mailing gönderimleri ile tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz.
AvantajPazar yeri siparişleri ve Ticimax siparişleriniz tüm satış kanallarının sipariş yönetimi otomatik faturalandırma süreçleri kargo süreçlerini otomotize etmiş olursunuz. Başvuru yap butonuna basarak başvuru formunu doldurabilir, Ticimax e-ticaret entegrasyonu sayesinde pazar yerleri ve Muhasebe / Erp Entegrasyonlarımızla bütünleşebilirsiniz.
Önemli Not: Ticimax web servislerinizin ticimax tarafından aktif edildiğinden emin olunuz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Ticimax N11 Entegrasyonu
Ticimax Hepsiburada Entegrasyonu
Ticimax Gittigidiyor Entegrasyonu
Ticimax e Ptt AVM Entegrasyonu
Ticimax Sanalpazar Entegrasyonu
Ticimax Sonteklif Entegrasyonu
Ticimax Akakçe Entegrasyonu
Ticimax Cimri Entegrasyonu
Ticimax Vitringez Entegrasyonu
Ticimax Alve Entegrasyonu

Muhasebe Erp

Entegrasyon Araçları

Ticimax Logo Tiger 3 Entegrasyonu
Ticimax Logo Tiger 3 Enterprise Entegrasyonu
Ticimax Logo Tiger Wings Entegrasyonu
Ticimax Mikro V14 Entegrasyonu
Ticimax Mikro V15 Entegrasyonu
Ticimax Vega Entegrasyonu
Ticimax Nebim V3 Entegrasyonu
Ticimax Akinsoft Wolvox Entegrasyonu
Ticimax Korgün Entegrasyonu
Ticimax Paraşüt Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Ticimax Sms Entegrasyonu
Ticimax Mail Entegrasyonu