4000 TL8000 TL
VegaEntegrasyonYerel Markalar
Vega  Entegrasyonu sayesinde Vega'da yer alan ürünlerinizi Vega Veritabanı üzerinden anlık panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, hepsi burada) vb pazar yerlerine aktarılmış olur panelimizde aktarılan ürünleriniz herhangi bir e-ticaret yazılımınızada aktarımı gerçekleşebilir.
Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Vegawin Veritabanı üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Vegawin A4'e otomatik olarak faturalarınız satış kanalı bazında aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, eticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

E-Ticaret sitenizden almış olduğunuz siparişler son kullanıcı veya bayi siparişeri ayrıştırılabilir bu sayede bayi satışlarınız için cari hesap takibi yaparken son kullanıcı satışlarınız için peşin fatura işletebilirsiniz.

E-Ticaret sitenizden veya pazar yerlerinden almış olduğunuz siparişler ödeme tiplerine göre ayrıştırılabilir ve tahsilat fişleri ile açık hesaplar otomatik kapatılabilir.
AvantajVega Yazılım, VegaWin, Vega A4 entegrasyonumuz sayesinde tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz, tüm satış kanallarınızın stok paylaşımları gerçek olurken fatura kesme derdinizde ortadan kalkmış olur. Cari hesaplarınızın otomatik ilişkilendirilmiş olur. Sizde hemen başvuru yap butonununa tıklayarak başvuru formunu doldurup bize ulaştırabilir veya satınalma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Vega N11 Entegrasyonu
Vega Hepsiburada Entegrasyonu
Vega Gittigidiyor Entegrasyonu
Vega e Ptt AVM Entegrasyonu
Vega Sanalpazar Entegrasyonu
Vega Sonteklif Entegrasyonu

E-Ticaret

Entegrasyon Araçları

Vega Ticimax Entegrasyonu
Vega İdeasoft Entegrasyonu
Vega T-Soft Entegrasyonu
Vega Proticaret Entegrasyonu
Vega Magento Entegrasyonu
Vega Opencart Entegrasyonu
Vega Prestashop Entegrasyonu
Vega Woocommerce Entegrasyonu
Vega Nopcommerce Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Vega Sms Entegrasyonu
Vega Mail Entegrasyonu