Woocommerce E - Ticaret Çift Yön EntegrasyonÜrün , Sipariş ve Kullanıcı EntegrasyonuGlobal Markalar
1000 TL2000 TL
Woocommerce E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı xml tedarikçilerinden gelen veriler birleştirilerek panelimizde yer alan kategori eşleme,kategori oranlama ve kişiselleştirmeler sayesinde gelen tedarikçi xml verilerini Woocommerce'a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Woocommerce web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Woocommerce E-ticaret Ürün Entegrasyonumuz sayesinde ürün kaynağı muhasebe/erp yazılımdan gelen veriler baz alınacaksa muhasebe/erp entegrasyonlarımız sayesinde ürünleriniz anlık olarak panelimize yansımaktadır.panelimize yansıyan veriler kategori eşleme,kategori oranlama veya ilave kişiselleştirmeler sayesinde(ürün detayı html alan,resim vb..) Woocommerce'a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Woocommerce web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz.
Woocommerce E-Ticaret Sipariş ve Kullanıcı Entegrasyonu Sayesinde Woocommerce'da bulunan sipariş ve kullanıcı bilgilerinini panelimize çekebiliriz. Bu sayede Woocommerce'da son kullanıcıya satış ve bayi satışlarınıda panelimizde ayrıştırılarak sipariş yönetimine ve müşteri yönetimine dahil etmiş oluruz. Pazar yeri siparişleriyle (n11, hepsiburada vb) bütünleşen Woocommerce siparişleri ve müşterileri muhasebe/erp yazılımınıza otomatik fatura veya e-faturalar sistemimiz tarafından otomatik oluşmuş olur. Sistemimiz üzerinde yer alan kargo şirketlerinin api sevislerinden yararlanarak Woocommerce siparişlerinizin sipariş aşamalarınıda sistemizden takip edebilirsiniz.
Müşteri yönetimine aktarılan müşterileriniz sayesinde toplu sms ve toplu mailing gönderimleri ile tam bir bütünleşme sağlamış olursunuz.
AvantajPazar yeri siparişleri ve Woocommerce siparişleriniz tüm satış kanallarının sipariş yönetimi otomatik faturalandırma süreçleri kargo süreçlerini otomotize etmiş olursunuz. Başvuru yap butonuna basarak başvuru formunu doldurabilirsiniz. Woocommerce E-ticaret Entegrasyonu sayesinde Pazar Yerleri ve Muhasebe/Erp Entegrasyonlarımızla Bütünleşebilirsiniz.

Pazar Yerleri

Entegrasyon Araçları

Woocommerce N11 Entegrasyonu
Woocommerce Hepsiburada Entegrasyonu
Woocommerce e Ptt AVM Entegrasyonu
Woocommerce Sanalpazar Entegrasyonu
Woocommerce Gittigidiyor Entegrasyonu
Woocommerce Sonteklif Entegrasyonu
Woocommerce Akakçe Entegrasyonu
Woocommerce Cimri Entegrasyonu
Woocommerce Vitringez Entegrasyonu
Woocommerce Alve Entegrasyonu

Muhasebe Erp

Entegrasyon Araçları

Woocommerce Logo Tiger 3 Entegrasyonu
Woocommerce Logo Tiger 3 Enterprise Entegrasyonu
Woocommerce Logo Tiger Wings Entegrasyonu
Woocommerce Mikro V14 Entegrasyonu
Woocommerce Mikro V15 Entegrasyonu
Woocommerce Vega Entegrasyonu
Woocommerce Nebim V3 Entegrasyonu
Woocommerce Akinsoft Wolvox Entegrasyonu
Woocommerce Korgün Entegrasyonu
Woocommerce Paraşüt Entegrasyonu

Sms ve Mailing Servisleri

Entegrasyon Araçları

Woocommerce Sms Entegrasyonu
Woocommerce Mail Entegrasyonu